Chcesz pomóc nie wychodząc z domu? Jak najbardziej możesz. Polski Czerwony Krzyż Mazowiecki Oddział Okręgowy w Warszawie z pomocą Auchan Direct podejmuje działania w zakresie pozyskania środków finansowych na zorganizowanie pomocy rzeczowej dla osób przebywających w kwarantannie w związku z zagrożeniem zachorowania na COVID-19 (koronawirus).

W związku z tym utworzyliśmy kampanię pod hasłem „Koronawirus w Polsce – PCK wspiera potrzebujących przebywających w kwarantannie”, z której zebrane środki przeznaczymy na zakup żywności i artykułów pierwszej potrzeby dla osób przebywających w odosobnieniu – seniorów, osób samotnych, bezdomnych, niepełnosprawnych, podopiecznych naszej organizacji, w tym Powstańców Warszawskich.

Nie wychodząc z domu możecie bezpośrednio włączyć się w akcję wpłacając środki na konto:
90 1160 2202 0000 0003 8527 7364.

Dzięki tym funduszom będziemy mogli zakupić żywność i artykuły pierwszej potrzeby (środki czystości i ochrony osobistej) osobom, które nie mają do nich dostępu z racji przymusowego odosobnienia lub braku bliskiej osoby, która wsparłaby podopiecznego w tym trudnym okresie. Zakupione artykuły będą dostarczone przy współpracy z Ośrodkami Pomocy Społecznej i Strażą Pożarną.

Środki te pomogą nam również odpowiednio zabezpieczyć Siostry PCK i naszych podopiecznych w jednorazowe w rękawice, maseczki, środki dezynfekcji.

Bądźcie z nami, pomóżmy potrzebującym!
https://www.auchandirect.pl/auchan-wa…/…/pck-komunikat/e-pck

Autor wpisu

20 697 comments on “Wspiera nas Auchan Direct