Mazowiecki Oddział Okręgowy
Polskiego Czerwonego Krzyża:


ul. Szańcowa 25, 01-458 Warszawa
NIP 526 16 50 478, REGON 007023731-00029, KRS 0000225587
poniedziałek - piątek:  8:00-16:00
Krwiodawstwo: wtorek, czwartek: 8:00-16:00 +48 22 50-65-191
warszawa@pck.org.pl
Działy w strukturze organizacyjnej
Honorata Krzywoń
warszawa06@pck.org.pl
(22) 50 65 198
505 144 517
Dominika Duda-Tyszka
warszawa@pck.org.pl
(22) 50 65 191
Tomasz Szelest
warszawa15@pck.org.pl
(22) 50 65 196
Sławomir Korsan
warszawa17@pck.org.pl
607 050 655

Agnieszka Skura
warszawa12@pck.org.pl
(22) 50 65 194
(22) 50 65 193
Irena Drożdż
warszawa14@pck.org.pl
(22) 50 65 181
602 184 286
warszawa10@pck.org.pl
(22) 50 65 192
Sławomir Korsan
warszawa17@pck.org.pl
(22) 50 65 194
607 050 655
Główna księgowa – Barbara Gałązka
warszawa04@pck.org.pl
(22) 50 65 185

Urszula Kędzierska
Lidia Paprocka
warszawa02@pck.org.pl
(22) 50 65 195
warszawa03@pck.org.pl
(22) 50 65 197
Jerzy Kotowicz – Prezes
Michał Mikołajczyk – Wiceprezes
Grażyna Borkowska – Członek
Mieczysław Stefaniuk – Członek
Włodzimierz Żabka – Członek
Marcin Rudnicki – Członek
Igor Góralczuk – Członek
Roman Kubiak – Przewodniczący
Magdalena Juwko – Wiceprzewodnicząca
Mieczysław Piekut – Sekretarz

PCK Mazowiecki Oddział Okręgowy

Nazwa OddziałuPrezes OddziałuE-mailAdres OddziałuTelefon
BiałobrzegiKośla Stanisławbiuro@pckbialobrzegi.pl26-800 Białobrzegi, ul. Sądowa 64502 331 948
CiechanówPetrykowski Zdzisławpckciechanow@wp.pl06-400 Ciechanów, ul. Rzeczkowska 11(23) 672 53 13 fax: (23) 672 49 31
GarwolinRenata Banypck.garwolin@onet.pl08-400 Garwolin ul. Staszica 18502 360 036
Grodzisk MazowieckiWierzbicka Elżbietabajkowska.b@vp.pl05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Kościuszki 32(22) 755 52 76 fax: (22) 755 52 76
KozieniceBogumiła Iskrapckkozienice@gmail.com26-900 Kozienice, ul. Radomska 36(48) 33-29-390
LegionowoTadeusz Kowalewskipcklegionowo@onet.pl05-120 Legionowo, ul. Husarska 15784 990 683
ŁosiceGrażyna Kasprowiczlosice@psse.waw.pl08-200 Łosice, ul. Narutowicza 6(83) 357 27 77
Maków MazowieckiPaczkowski Marianpck@powiat-makowski.pl06-200 Maków Mazow.ul. Mickiewicza 30(29) 717 08 45 fax: (29) 717 08 45
MławaJózef Gerlejpckmlawa@op.pl06-500 Mława ul. Stary Rynek 2(23) 654 35 75 fax: (23) 654-35-75
Nowy Dwór MazowieckiMarian Wasierzyńskizr.nowydwormaz@pck.org.pl05-100 Nowy Dwór Maz. , ul. Partyzantów 7 pok. 12(22) 353 89 50 fax: (22) 353 89 51
OstrołękaSawicka Barbarapck_ostroleka@neostrada.pl07-400 Ostrołęka, ul. Kościuszki 24/26(29) 764 28 22 fax: (29) 764 28 22
Ostrów MazowieckiGrzegorz Feligapckostrow@poczta.onet.pl07-300 Ostrów Maz, ul. Widnichowska 21/1(29) 745 39 71 fax: (29) 745 39 71
OtwockRenata Augustyniakzr.otwock@pck.org.pl05-400 Otwock ul. Poniatowskiego 1505 830 502
Piaseczyńsko-GrójeckiMalarczyk Dariuszpckpiaseczno@interia.pl05-500 Piaseczno ul. Sienkiewicza 14501 388 57
PłockDomosławska Ewapckplock26@wp.pl09-402 Płock, ul. Misjonarska 22(24) 364 76 11/12/13 fax: (24) 364 76 11
PłońskTomasz Józwiakpck.plonsk@onet.pl09-100 Płońsk, ul. Płocka 19(23) 662 22 21
PrzysuchaFilipczak Franciszekfranciszekfilipczak@o2.pl26-400 Przysucha, ul. Przemysłowa 5601 084 489
PułtuskGurgielewicz Andrzejpckpultusk@wp.pl06-100 Pułtusk, ul. 3 Maja 3(23) 692 55 67 fax: (23) 692 55 67
RadomKicior Marekkegus@wp.pl26-600 Radom, ul. Traugutta 52, Ip. pok. 19(48) 360 02 06 fax: (48) 360 02 06
SiedlceMieczysław Stefaniukpcksiedlce@gmail.com08-100 Siedlce, ul. Poniatowskiego 26(25) 632 68 19 fax: (25) 632 68 19
Warszawa BielanyWojciech Borkowskiwarszawa.bielany@pck.org.pl01-949 Warszawa, ul. Kasprowicza 132(22) 865 07 50
Warszawa PołudnieWarwas Włodzimierzw.warwas@gmail.com02-511 Warszawa, Ul. Belgijska 5 m 25507 042 748
Warszawa ZachodniaŻabka Włodzimierzwlodzimierz.zabka@poczta.onet.pl05-870 Błonie skr.poczt.3, Ul. Piłsudskiego 2/4(22) 725 33 40 fax: (22) 725 33 40
WyszkówBorkowska Grażynapckwyszkow@gmail.com07-200 Wyszków, ul. I Armii Wojska Polskiego 89A(29) 742 33 15, 661 555 414
ŻurominPiotr Gulczyńskizuromin@psse.waw.pl09-300 Żuromin, ul. Warszawska 2, II piętro(23) 657-47 00, (23) 657-35-35
ŻyrardówAleksandra Króliczakpckzyrardow@onet.pl96-300 Żyrardów, ul. Kościuszki 13(46) 855 31 88 fax: (46) 855 31 88