Mazowiecki Oddział Okręgowy
Polskiego Czerwonego Krzyża:


ul. Szańcowa 25, 01-458 Warszawa
+48 22 50-65-191
poniedziałek - piątek:  8:00-18:00
warszawa@pck.org.pl
NIP: 526 16 50 478
REGON: 007023731-00029
KRS: 0000225587
Krwiodawstwo:
wtorek, czwartek: 8:00-15:30
+48 22 50-65-196
warszawa15@pck.org.pl
Działy w strukturze organizacyjnej
Honorata Krzywoń
warszawa06@pck.org.pl
(22) 50 65 198
505 144 517
Ewelina Gałązka
warszawa@pck.org.pl
(22) 50 65 191
Dariusz Mędrek
warszawa15@pck.org.pl
(22) 50 65 196
789 803 830
wtorek, czwartek 08:00 – 15:30

warszawa17@pck.org.pl
607 050 655

Agnieszka Skura
warszawa12@pck.org.pl
(22) 50 65 194
(22) 50 65 193
Dominika Duda-Tyszka
warszawa14@pck.org.pl
(22) 50 65 181
500 288 007
Działania Programowe - Justyna Włodarska
warszawa01@pck.org.pl
(22) 50 65 192

Promocja i Marketing
warszawa10@pck.org.pl
(22) 50 65 192
#
warszawa17@pck.org.pl
(22) 50 65 194
607 050 655
Główna księgowa – Barbara Gałązka
warszawa04@pck.org.pl
(22) 50 65 185

Księgowa – Urszula Kędzierska
warszawa16@pck.org.pl
(22) 50 65 197

Księgowa – Alicja Bogiel
warszawa02@pck.org.pl
(22) 50 65 195
Monika Smoleńska
warszawa03@pck.org.pl
(22) 50 65 197
Michał Mikołajczyk – Prezes
Jerzy Kotowicz – Wiceprezes
Grażyna Borkowska – Członek
Piotr Szklany – Członek
Bogdan Kołakowski – Członek
Wojciech Białas – Członek
Igor Góralczuk – Członek
Magdalena Rejchert – Przewodniczący
Bożena Prasek – Wiceprzewodnicząca
Mieczysław Piekut – Sekretarz

PCK Mazowiecki Oddział Okręgowy

Nazwa OddziałuPrezes OddziałuE-mailAdres OddziałuTelefon
BiałobrzegiKośla Stanisławbiuro@pckbialobrzegi.pl26-800 Białobrzegi, ul. Sądowa 64502 311 948
CiechanówBogdan Kołakowskipckciechanow@wp.pl06-400 Ciechanów,
ul. Rzeczkowska 11(23) 672 53 13 fax: (23) 672 49 31
GarwolinRenata Banypck.garwolin@onet.pl08-400 Garwolin ul. Staszica 18502 360 036
Grodzisk MazowieckiWierzbicka Elżbietabajkowska.b@vp.pl05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Kościuszki 32(22) 755 52 76 fax: (22) 755 52 76
KozieniceBogumiła Iskrapckkozienice@gmail.com26-900 Kozienice, ul. Kopernika 8/30(48) 33-29-390
LegionowoTadeusz Kowalewskipcklegionowo@onet.pl05-120 Legionowo, ul. Husarska 15784 990 683
ŁosiceGrażyna Kasprowiczlosice@psse.waw.pl08-200 Łosice, ul. Narutowicza 6(83) 357 27 77
Maków MazowieckiPaczkowski Marianpck@powiat-makowski.pl06-200 Maków Mazow.ul. Mickiewicza 30(29) 717 08 45 fax: (29) 717 08 45
MławaJacek Witkowskipckmlawa@wp.pl06-500 Mława ul. Stary Rynek 4573 892 712
Nowy Dwór MazowieckiMarian Wasierzyńskizr.nowydwormaz@pck.org.pl05-100 Nowy Dwór Maz. , ul. Partyzantów 7 pok. 12(22) 353 89 50 fax: (22) 353 89 51
OstrołękaEwa Mierzejewskapck_ostroleka@neostrada.pl07-410 Ostrołęka, ul. Kościuszki 24/26(29) 742 33 15 fax: (29) 764 28 22
Ostrów MazowieckiAnna Samselpckostrow@poczta.onet.pl07-300 Ostrów Maz, ul. Widnichowska 21/1(29) 745 39 71 fax: (29) 745 39 71
OtwockRenata Augustyniakzr.otwock@pck.org.pl05-400 Otwock ul. Poniatowskiego 1505 830 502
Piaseczyńsko-GrójeckiMalarczyk Dariuszpckpiaseczno@interia.pl05-500 Piaseczno ul. Sienkiewicza 14501 388 570
PłockDomosławska Ewapckplock26@wp.pl09-402 Płock, ul. Misjonarska 22(24) 364 76 11/12/13 fax: (24) 364 76 11
PłońskTomasz Józwiakpck.plonsk@onet.pl09-100 Płońsk, ul. Płocka 19(23) 662 22 21
PrzysuchaFilipczak Franciszekfranciszekfilipczak@o2.pl26-400 Przysucha, ul. Przemysłowa 5601 084 489
PułtuskGurgielewicz Andrzejpckpultusk@wp.pl06-100 Pułtusk, ul. 3 Maja 3(23) 692 55 67 fax: (23) 692 55 67
RadomKicior Marekkegus@wp.pl26-600 Radom, ul. Traugutta 52, Ip. pok. 9(48) 360 02 06 fax: (48) 360 02 06
SiedlceMieczysław Stefaniukpcksiedlce@gmail.com08-110 Siedlce, ul. Młynarska 14(25) 632 68 19 fax: (25) 632 68 19
Warszawa PółnocArkadiusz Ceglińskiwarszawa.polnoc@pck.pl01-949 Warszawa, ul. Kasprowicza 132728 910 080
Warszawa PołudnieWarwas Włodzimierzw.warwas@gmail.com02-511 Warszawa, ul. Belgijska 5 m 25507 042 748
Warszawa ZachodniaŻabka Włodzimierzwlodzimierz.zabka@poczta.onet.pl05-870 Błonie skr.poczt.3, Ul. Piłsudskiego 2/4(22) 725 33 40 fax: (22) 725 33 40
WyszkówBorkowska Grażynapckwyszkow@gmail.com07-200 Wyszków, ul. Świętojańska 82B/1(29) 742 33 15, 661 555 414
ŻurominPiotr Gulczyńskizuromin@psse.waw.pl09-300 Żuromin, ul. Warszawska 2, II piętro(23) 657-47 00, (23) 657-35-35
ŻyrardówAleksandra Króliczakpckzyrardow@onet.pl96-300 Żyrardów, ul. Kościuszki 13(46) 855 31 88 fax: (46) 855 31 88