PCK - Akcja walka z głodem

16 października przypada światowy dzień żywności i głodu. Ta data zmobilizowała nas do podjęcia działań na szerszą skalę. W związku z tym organizujemy akcję „Światowy Dzień Żywności i Walki z Głodem”, w której zbieramy środki na dofinansowanie posiłków dla dzieci w placówkach edukacyjnych, paczki żywnościowe dla rodzin wielodzietnych oraz seniorów. Drugim celem projektu jest promowanie odpowiedniego, wartościowego odżywiania jak również zwrócenie uwagi na konieczność niemarnowania żywności.

Zwracamy się do Państwa z propozycją wsparcia tej akcji i proponujemy partnerstwo. Nasi partnerzy w zamian za przekazanie 1% dochodu z dni 16-23 października, mieliby z tego tytułu korzyści wymienione niżej w wiadomości. Jeżeli są Państwo zainteresowani inną formą wsparcia zachęcamy również do wszelkiego rodzaju darowizn (zarówno pieniężnych jak i w formie żywności), które będą wykorzystanie na potrzeby tej akcji.

W razie pytań zapraszam do kontaktu przez maila lub telefon podanych w stopce wiadomości. Jesteśmy również otwarci na propozycje spotkania zarówno na żywo jak i online za pośrednictwem komunikatorów.

Głęboko wierzymy, że razem możemy znacznie więcej, a każda pojedyncza złotówka to realne, wsparcie dla konkretnych osób!

DOŁĄCZ DO AKCJI!

16 października przypada światowy dzień walki z głodem. Problem głodu dotyczy także Polski, szczególnie teraz kiedy wszyscy skoncentrowani są na walce z pandemią wirusa Sars Cov – 2
Dołącz do akcji i przekaż 1% z dochodu uzyskanego w dniach 16.10 – 23.10 na rzecz walki z głodem w obszarze województwa mazowieckiego.

CO ZYSKUJESZ?

  • Wspierasz najstarszą polską organizację humanitarną Środki zebrane dzięki Twojemu zaangażowaniu, zostaną przekazane na rzecz walki z głodem na terenie województwa mazowieckiego
  • Uznanie w oczach swoich klientów Oficjalne podziękowanie MOO PCK w mediach społecznościowych
  • Umieszczenie Logo na grafikach zamieszczanych na stronie na Facebooku oraz na wydarzeniu związanego z akcją.
  • 10% rabat na szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przygotowane przez PCK
  • Możliwość odliczenia darowizny od dochodu
  • Status firmy zaangażowanej społecznie
  • Status partnera na stronie internetowej www.mazowieckie.pck.pl

JAK DOŁĄCZYĆ DO AKCJI?

Potwierdź udział w akcji w rozmowie telefonicznej 505-144-517 lub 500-555-179, lub przez wiadomość e-mail warszawa.marketing@pck.pl
Wskaż adres na który mamy wysłać materiały informujące o akcji (wobbler, naklejka, materiały elektroniczne do udostępnienia w social mediach)
Po zakończeniu akcji otrzymasz NR konta MOO PCK, na który będziesz mógł przelać zebrane środki w czasie akcji