Ubrania do oddania - jak pomagać

MOO PCK w Warszawie podejmuje działania w zakresie pomocy rzeczowej dla osób przebywających na kwarantannie w związku z podejrzeniem zachorowania na COVID-19 (koronawirus).

W związku z tym, korzystając  z portalu Ubrania do oddania https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/670 ) utworzyliśmy kampanię pod hasłem  „Koronawirus w Polsce – PCK wspiera potrzebujących przebywających na kwarantannie”, z której zebrane środki przeznaczmy na zakup żywności i artykułów pierwszej potrzeby dla osób przebywających w odosobnieniu – seniorów, osoby samotne, bezdomne, podopiecznych naszej organizacji, w tym Powstańców Warszawskich.

Jak możecie nam pomóc? Przekazując przez portal Ubrania do oddania niepotrzebne już Wam  ubrania – z każdego kilograma odzieży otrzymamy aż 1 złotówkę!. Zasady są proste i transparentne. Należy przygotować czyste, nowe lub używane ubrania, spakować je do kartonu o odpowiednich wymiarach, wybrać naszą kampanię, zamówić kuriera (dokładny opis poszczególnych kroków w linku https://vimeo.com/350318570 ).

Nie wychodząc z domu możecie również włączyć się bezpośrednio w akcję wspierającą osoby potrzebujące, które  są poddane kwarantannie a które nie są w stanie samodzielnie zabezpieczyć sobie najpotrzebniejszych produktów.

Bądźcie z nami, pomóżmy potrzebującym!

Autor wpisu

28 727 comments on “Pomocy dla osób na kwarantannie