Jeżeli szukasz wartościowego prezentu na dowolną okazję zafunduj komuś szkolenie z pierwszej pomocy. Karta obowiązuje na 16-godzinny, dwudniowy kurs Pierwszej Pomocy. Jest ważna przez 12 miesięcy.

Jaki jest koszt?

Wersja podstawowa: 250 zł
Wersja charytatywna: 300 zł (na rozwój szkoleń + prezent).

W tej drugiej wersji 50 zł. wędruje na konto ośrodka szkoleniowego. Dzięki zebranym pieniądzom będziemy mogli zakupić niezbędny sprzęt, zorganizować bezpłatne szkolenia dla osób z grup wykluczonych czy zająć się dodatkową działalnością edukacyjną.

Jak kupić voucher?

1. Napisz, który wariant cenowy Cię interesuje. Adres: warszawa12@pck.org.pl Otrzymasz numer konta i instrukcję wpłaty.
2. Zapytamy, jaki voucher chcesz otrzymać: wydrukowany, do samodzielnego wydruku czy w formie elektronicznej? Możemy zrobić wszystkie trzy formy.
3. Zapytamy z jakiej okazji jest prezent, aby dostosować grafikę.
3. Na życzenie wpiszemy dane osoby obdarowanej i/lub Twoje. Możesz je też samodzielnie wpisać ręcznie na otrzymanym voucherze.

Jak go zrealizować?

Na stronie https://mazowieckie.pck.pl/pierwsza-pomoc/kursy-indywidualne/kurs-podstawowy/ obradowana osoba może zapoznać się ze szczegółami kursu. Kolejne terminy (tylko weekendy) podawane są na bieżąco na stronie oraz na Facebooku i Instagramie.

Jeżeli termin najbliższego kursu jest odpowiedni prosimy o napisanie warszawa12@pck.org.pl. Pod tym adresem można też dowiedzieć się o dalszych planowanych terminach i zarezerwować miejsce.

Uwaga: jeżeli odezwiesz się w ostatniej chwili może się okazać, że limit miejsc na najbliższy weekend jest wyczerpany.

Przykłady kart