2022.07.28_OtwockPCK

W dniu 20 lipca br. członkowie i wolontariusze Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Otwocku dostarczyli do otwockiego magazynu PCK ponad 1000 kg artykułów przeznaczonych dla podopiecznych naszego stowarzyszenia. Wśród przywiezionych artykułów jest żywność zakupiona ze środków Fundacji Auchan, materiały higieniczne, kosmetyki itp. Wszystkie artykuły pochodzą z zasobów magazynowych Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie i dzięki zawsze otwartej i niezwykle życzliwej Dyrektor MOO PCK Pani Honoracie Krzywoń mogły trafić do osób potrzebujących pomocy, podopiecznych Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Otwocku.
Powyższe artykuły mogły zostać dowiezione do magazynu PCK dzięki od wielu lat, stale wspierającej nas firmie P.K. Tele sp.j. Jacek Paprota Dariusz Kulikowski, która użyczyła nam dwóch samochodów.
Zarówno żywność jak i środki kosmetyczne i higieniczne wydawane były i nadal będą podczas dyżurów w biurze OR PCK w Otwocku przy ulicy Poniatowskiego 1 w piątki w godzinach 13:00-15:00 po zakończeniu przerwy urlopowej tj. od 26 sierpnia 2022 roku.
W imieniu własnym oraz naszych podopiecznych, Pani Dyrektor MOO PCK Honoracie Krzywoń oraz firmie P.K. Tele sp.j. Jacek Paprota Dariusz Kulikowski serdecznie dziękujemy za okazywaną nam pomoc, wsparcie i wielkie serca.

Autor: Renata Augustyniak

Autor wpisu