Otwarcie już 8 maja.Dobrosklep już niedługo! Otwieramy pierwszy sklep charytatywny PCK. znajduje się w Warszawie na ul. Banderii 4. Można tam będzie kupić ubrania i przedmioty z drugiego obiegu. Zapraszamy od 8 maja1

Jak do działa?

Osoby, które chcą przekazać do ubrania i przedmioty przeznaczone do sprzedaży przynoszą je do sklepu na ul. Banderii 4, lub do siedziby Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK na ul. Szańcowej 25 w Warszawie. Rzeczy najlepiej przygotować w dużym worku foliowym lub, jeśli są delikatne, w zabezpieczonym pudle.

Jeżeli przedmioty chce oddać firma czy sklep także jest do możliwe. Zapraszamy.

Przedmioty są wprowadzane do systemu kasowego, metkowane i sprzedawane.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działania pomocowe Mazowieckiego Oddziału PCK. Są to między innymi: organizacja wypoczynku i wyprawek szkolnych dla dzieci, pomoc dla potrzebujących rodzin, wsparcie samodzielnych rodziców, organizacja działań Klubu Seniora, pomoc seniorom, pomoc Powstańcom Warszawskim.

Model sklepu opiera się w miarę możliwości na działaniach darczyńców i wolontariuszy.

WAŻNE

  • Rzeczy przyniesione do sklepu zostaną sprzedane.
  • Sklep nie ma puli ubrań przeznaczonych do bezpośredniego wydania potrzebującym. Po pomoc zapraszamy do Mazowieckiego Oddziału Okręgowego na ul. Szańcowej 25.
  • Prosimy o rozważne zakupy – nie ma możliwości zwrócenia zakupionych przedmiotów.
  • Rzeczy oddawane do sklepu muszą być: czyste (wyprane!), nieuszkodzone, bez plam, najlepiej w bardzo dobrym stanie.
  • Przyjmujemy: ubrania, buty, akcesoria (torebki, plecaki, apaszki, czapki) ubranka i buty dziecięce, zabawki, książki, naczynia i akcesoria stołowe (szklanki, kubki, kieliszki, obrusy itd.), tekstylia do wyposażenia domu, małe AGD.
  • Nie przyjmujemy: bielizny (z wyjątkiem fabrycznie nowej, żywności, przetworów), brudnych lub uszkodzonych ubrań, podartych książek oraz rzeczy w stanie tzn. „zadowalającym”. Te chętnie przyjmiemy do magazynu z pomocą. Kontakt: Szańcowa 25, warszawa@pck.pl
  • Jeżeli masz do oddania meble najpierw zadzwoń lub napisz: ze względu na powierzchnię prawdopodobnie nie będziemy mogli przyjąć ich do sklepu, za to chętnie przekażemy je potrzebującym. Mogą posłużyć komuś np. umeblowanie mieszkania socjalnego.

Kontakt

Nazwa: Dobrosklep PCK Warszawa
Adres: Banderii 4, 01-164 Warszawa
www: mazowieckie.pck.pl

Można płacić: gotówką, kartą oraz BLIKiem

Dostępny dla osób z niepełnosprawnościami – niebieskie miejsce parkingowe i podjazd znajdują się od strony ulicy Banderii.

Autor wpisu