Wakacyjne warsztaty w każdy poniedziałek!

W wakacje chcemy zapewnić dzieciom to, co najlepsze. Dlatego w każdy poniedziałek, do końca sierpnia zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla dzieci. Dzieciaki będą malować, tworzyć biżuterię i robić inne wspaniałe rzeczy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Harmonogram

8 lipca godzina 12:00
W świecie baśni
Prowadzi autorka książek, aktorka i terapeutka baśnioterapii Inga Marcinkiewicz Mama Bajka

15 lipca godzina 12:00
Robimy biżuterię dla dzieci
Podczas warsztatów tworzenia biżuterii dzieci będą miały okazję projektować i tworzyć własne bransoletki, naszyjniki oraz pierścionki z kolorowych koralików. To doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych, a także nawiązanie nowych przyjaźni. Każde dziecko wyjdzie z warsztatów z unikalnym przedmiotem, który samo stworzyło.

Prowadzi Przemek Czubacki projektant mody i ekspert od drugiego obiegu. CZUBACKI

WOLNE MIEJSCA

22 lipca godzina 12:00
Zajęcia artystyczne: ozdoby z drewna do powieszenia

Dzieci malują plastry drewna na bazowe kolory. Następnie malują oczki, noski oraz doklejają gotowe elementy np. uszka, ogonki itp. (starsze dzieci samodzielnie tworzą te elementy). Na koniec dołączają sznureczek do powieszenia ozdoby. Dzieci otrzymują wszystkie materiały: plastry drewna 8-10 cm średnicy lub większe, farby, pędzelki, elementy do przyklejenia (uszy, noski, nóżki) sznurek i folia na stoliki.
Prowadzi Joanna Piotrowska Warsztaty dla dzieci WARSZTATY DLA DZIECI
Rękodzielniczo-botaniczne warsztaty dla dzieci prowadzi 1,5 roku. Sama je opracowuje, testuję i prowadzi. Szlify zdobywała przez lata pomagając synowi w pracach przedszkolnych i szkolnych. Wcześniej była producentką TV w agencji reklamowej oraz redaktorką w portalu rodzinnym.
ZAREZERWOWANE dla grupy, WOLNE MIEJSCA indywidualne

29 lipca godzina 12:00
Warsztaty pszczelarskie – robienie mydełek z wosku
“Warsztaty wykonywania naturalnych mydełek z miodem i woskiem pszczelim obfitują w radosną atmosferę wspólnego tworzenia, ale także w humor i ogromną ilość pozytywnej energii. Są też pretekstem do poznania wielu ciekawostek związanych z pszczołami i pszczelimi produktami. Podczas spotkania poprowadzę młodych uczestników przez proces kreacji krok po kroku, zapewniając przy tym wszystkie niezbędne materiały.Warsztaty mydlarskie rozwijają kreatywność i sprawność manualną, zapewniają świetną zabawę, integrują, dają dużą satysfakcję, a dodatkowo stanowią przyjemną formę aromaterapii. W sposób subtelny dostarczają one wielu różnorodnych bodźców, w tym: wzrokowych, zapachowych i dotykowych.”

Prowadzi Olga Bogdańska: animatorka, edukatorka i terapeutka zajęciowa. Miłośniczka pszczół i propagatorka wiedzy o nich. Choć na początku broniła się przed pszczelim światem – w końcu dała się porwać tej fascynującej dziedzinie. Dziś jest oddana pszczelarstwu całym sercem, propaguje dbałość o środowisko, krzewi wiedzę o zapylaniu i dba o swoją pasiekę. Tworzy warsztaty edukacyjne skierowane do wszystkich grup wiekowych – od przedszkolaków do seniorów. Studio Pszczelarskie

REZERWACJA dla grupy

 

5 sierpnia, godzina 12:00
Warsztaty Decoupage
Podczas warsztatów dzieci poznają technikę decoupage i ozdobią pojemniki, w których pod koniec zasadzimy magiczne ziarenka. Przy odpowiedniej pielęgnacji w domu, ziarenko wykiełkuje, a roślinka (której gatunek będzie niespodzianką) stanie się pięknym owocem ich pracy. Warsztaty pobudzają wyobraźnię, uczą cierpliwości i odpowiedzialności, dostarczając dzieciom wiele radości i satysfakcji z własnoręcznie stworzonych dzieł.

Prowadzi Przemek Czubacki projektant mody i ekspert od drugiego obiegu. CZUBACKI
WOLNE MIEJSCA

12 sierpnia godzina 12:00
Warsztaty artystyczne – gliniany łapacz snów
Dzieci przygotują gliniany łapacz snów.
Prowadzi Joanna Piotrowska Warsztaty dla dzieci. WARSZTATY DLA DZIECI
ZAREZERWOWANE dla grupy, WOLNE MIEJSCA indywidualne

19 sierpnia, godzina 12:00
W świecie baśni
Prowadzi autorka książek, aktorka i terapeutka baśnioterapii Inga Marcinkiewicz Mama Bajka 
Autorka bajek – Inga Markiewicz – poprowadzi spotkanie, na którym będzie czytać baśnie i rozmawiać z dziećmi o morałach ukrytych w opowieściach. Uczestnicy będą też rysować i odpowiadać na zagadki związane z bajkami. Na koniec spotkania każde dziecko otrzyma zakładkę do książki.

Zobaczcie jak Mama Bajka odpowiada na bardzo trudne pytanie: Co powiedzieć, kiedy dziecko zapyta czym jest lęk?

WOLNE MIEJSCA

26 sierpnia, godzina 12:00
Kreatywny recykling – robimy zabawki edukacyjne z niepotrzebnych przedmiotów!”Na naszych warsztatach kreatywnych dowiesz się, jak z recyklingowanych butelek stworzyć praktyczne przedmioty codziennego użytku, takie jak doniczki, organizery czy pojemniki na przybory. Nauczysz się również, jak przekształcić butelki w fascynujące zabawki edukacyjne, które pomogą dzieciom w nauce poprzez zabawę. Warsztaty są doskonałą okazją, by rozwijać swoją kreatywność i jednocześnie dbać o środowisko”.

Prowadzi Agata Podściańska “Nazywam się Agata Podściańska i jestem osobą pełną energii i pasji do życia. Kocham podróże oraz wszelkie przygody, które sprawiają, że moje życie jest pełne różnorodnych doświadczeń. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, smaki i poznawać interesujących ludzi. Moje wykształcenie z zakresu pedagogiki, rekreacji i turystyki pozwala mi łączyć te pasje z pracą zawodową. Obecnie pracuję jako edukatorka w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie dzielę się swoją wiedzą i entuzjazmem z dziećmi, inspirując je do odkrywania świata nauki. Współpracuję także z firmą Corba.pl, organizując morskie rejsy i imprezy na wodzie, co pozwala mi łączyć miłość do podróży z pracą z ludźmi”.

ZAREERWOWANE dla grupy, WOLNE MIEJSCA indywidualne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każdy poniedziałek, godzina 12:00

Warsztaty są bezpłatne.
Trwają ok 1-2 godzin.
Zapisy: +48 504 519 663
Mail: dobrosklep.warszawa@pck.pl
Adres: Banderii 4, lokal U2

Autor wpisu