Batist Medical Polska

Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie wspólnie z Firmą BATIST Medical Polska Sp. z o.o. wzmacniają działania opiekuńcze nad Powstańcami Warszawskimi. Firma BATIST dzięki swoim wyjątkowym maskom chirurgicznym z filtrem z nanowłókna, zabezpiecza Siostry PCK oraz naszych podopiecznych, w tym trudnym okresie epidemicznym. Maska Nano Fiber Mask B to produkt wysokiej jakości pod względem skuteczności filtracji bakteryjnej i wirusowej. Dzięki swoim właściwościom maseczka nano pozwala na skuteczną ochronę w przypadku bliskiego kontaktu z innymi ludźmi. Wszechstronna 4-warstwowa maseczka zapewnia poczucie bezpieczeństwa czy to profesjonalistom w szpitalach czy każdemu z nas na co dzień. Wysokiej jakości filtr z nanowłókien zapewnia maksymalną ochronę i skuteczną filtrację bakteryjną (BFE 98%) i wirusową (VFE >99%), w tym Covid-19.

Firma BATIST Medical Polska Sp. z o.o. dba nie tylko o biznes. Jej priorytetem są ludzie. Dzięki własnym staraniom poprawia jakość życia nie tylko chorych ale również i zdrowych. Przyczynia się do poprawy opieki zdrowotnej i poszanowania zasad zrównoważonego rozwoju. Dba o naszą Ziemię.

Dla Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie oraz Sióstr PCK współpraca z firmą BATIST to zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa naszym podopiecznym Powstańcom Warszawskim oraz pozostałym seniorom będącym pod opieka PCK. Wspólnie, każdego dnia dbamy o drugiego człowieka niosąc pomoc i wsparcie. Nasze Siostry PCK korzystając z masek z nanowłókna mogą spokojnie i bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki opiekuńcze, pielęgnacyjne czy gospodarcze.

Honorata Krzywoń
Dyrektor
Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK Warszawa

Autor wpisu