Obecna rzeczywistość pandemiczna diametralnie zmieniła nasze życie. Ma to niestety, wpływ na nasze życie jako osób – inaczej wyglądają relacje między ludźmi, jak i funkcjonowanie nas jako Stowarzyszenia w tym także w odniesieniu do sposobów integracji z naszymi członkami i wolontariuszami, jak i metod pozyskiwania środków na naszą działalność. Zmiany te nabierają istotnego znaczenia szczególnie w tym okresie – z jednej strony obchodów Dni Honorowych Dawców Krwi PCK, jak i przygotowań do akcji „Czerwonokrzyska Gwiazdka”.

W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu Andrzejkowej Domówki Charytatywnej, nowatorskiej wirtualnej akcji. 28 listopada, w sobotę o godz. 20.00 pragniemy zaprosić Was do wspólnego świętowania Andrzejek! W zaciszu domowym, w gronie najbliższych, a jednocześnie wspólnie z nami. Pragniemy przypomnieć magiczny klimat, pełen tajemnic i przepowiedni, jaki kiedyś towarzyszył nam tego dnia. Przygotowujemy wieczór pełen wróżb, dobrego humoru i magii. Zadbamy, aby tego wieczoru na Waszych stołach pojawiły się pyszne smakołyki, które wspólnie z nami szybko przygotujecie, a Wasze kieliszki wypełniła mikstura, o jakiej nigdy wcześniej nie słyszeliście! Uruchomimy licytacje ciekawych przedmiotów, które mogą okazać się ciekawym mikołajkowym / gwiazdkowym prezentem. Wierzymy, że nawet kiedy my znikniemy z ekranów Waszych telewizorów, komputerów czy telefonów, pozostaniecie w świetnych humorach, pochyleni nad zagadkami i wróżbami, które dla Was przygotowaliśmy. Materiał pozostanie na profilu na dłużej, tym niemniej zapraszamy wszystkich 28 listopada (sobota) o godzinie 20.00.

Wydarzenie będziemy komunikować w naszych social mediach – szczegóły w specjalnym wydarzeniu na profilu Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK https://www.facebook.com/events/3530388457015936/

W programie naszej domówki m.in.:
✅ Pokaz Iluzji w wykonaniu Damiana Spętanego:
https://www.facebook.com/IluzjonistaDamianSpetany
✅ Horoskop przygotowany przez Wróżbitkę Miłosławę Krogulską:
https://www.facebook.com/MiloslawaKrogulskaAstrolog
✅ Przepisy na perfekcyjnie pasujące koktajle przedstawi para barmanów z Cozy Cocktail Collective:
https://www.facebook.com/cozycocktailcollective
✅ O Wasze podniebienia zadba Katarzyna Zielska ze Skład Bananów czyli Instytutu Sztuki Kulinarnej – szkoła gotowania
https://www.facebook.com/SkladBanano
oraz Masala Smaki Świata – sklep z orientalną żywnością.
https://www.masala.com.pl/
✅ Imprezę poprowadzi dla Was Prezes naszego okręgu: Michał Mikołajczyk.

Na naszą Andrzejkową Domówkę mamy nieograniczoną liczbę miejsc, nie ma konkretnego dress codu, a wejście jest za darmo,
jednak żeby miała charakter charytatywny prosimy Was o wsparcie. Pomóżcie nam pomagać!

Wpłat możecie dokonywać na nasze konto:
14 1160 2202 0000 0002 0338 5593

z dopiskiem " na działania statutowe"

Autor wpisu