pckgrojecKlub Honorowych Dawców Krwi „PULS” w Grójcu zaprasza na o akcję zbiórki krwi organizowaną w ramach ogólnopolskiej X edycji kampanii „ZBIERAMY KREW dla POLSKI”.

Akcja ta odbędzie się w dniu 9 września b.r. (sobota) na parkingu przed marketem Bricomarche w Grójcu, ul. Medalowa 1, w godz. 9.00 – 17.00., ambulans RCKiK z Radomia, będzie obsługiwał chętnych do oddania krwi w godzinach 10.00 – 14.00.

Każdy, kto zdecyduje się na oddanie krwi, uzyska bezpłatnie wyniki swoich badań laboratoryjnych oraz otrzyma breloczek pierwszej pomocy, zawierający maseczkę do sztucznego oddychania oraz jednorazowe rękawiczki – w ramach propagowania idei udzielania pierwszej pomocy oraz szereg innych upominków.

pckgrojec1

Dodatkową atrakcją akcji będą konkursy i zabawy dla dzieci, stanowiska zorganizowane przez KPPSP, KPP i Grupę Ratownictwa Medycznego z Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK w Warszawie, na których m.in. będą prezentacje sprzętu, pokazy udzielania pierwszej pomocy itp. Akcja objęta jest patronatem Burmistrza Grójca i Starosty Grójeckiego. Więcej informacji nt.Kampanii http://www.pck.pl/news,2382.html

Z poważaniem: Prezes Klubu HDK-PCK „PULS” w Grójcu
Bogumił Kocięba

Autor wpisu