2017.04.01 Akcja na komendzie11W ciągu trwania akcji Młodzieżowa Drużyna Ratownicza działająca przy Gimnazjum nr 144 w Warszawie sprawnie uczyła chętnych jak udzielać pomocy w nagłych sytuacjach osobom poszkodowanym. 

Jednocześnie nasi klubowi wolontariusze rejestrowali potencjalnych dawców szpiku. Udało się zarejestrować 26 osób. W tym czasie do zaparkowanego ambulansu do poboru krwi zgłaszały się chętne osoby chcące oddać krew. Zarejestrowano 52 osoby z czego krew oddało 41 osób. Łącznie pobrano 18.450 ml krwi.

 Naszą akcję swoją obecnością i aktywnym udziałem wsparli :

  • Komendant Stołeczny Policji mł. insp. dr Rafał Kubicki,
  • Zastępca Burmistrza Dzielnicy Warszawa Targówek Grzegorz Gadecki
  • aktorzy Cezary Żak i Przemysław Sadowski.

Za ich zaangażowanie w akcję serdecznie dziękujemy. To kolejny dowód na ogromne wsparcie i zwykłą ludzką solidarność.
Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na akcję i wzięli w niej udział.

2017.04.01 Akcja na komendzie1
« z 15 »

Gorące podziękowania tradycyjnie składamy ekipie wyjazdowej z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie za ogromną pracę wykonaną w tym dniu.

Za pomoc w organizację całej akcji składamy podziękowania Burmistrzowi Dzielnicy Warszawa Targówek, sympatycznym i życzliwym paniom z Wydziału Kultury i Promocji dla Dzielnicy Targówek i wszystkim zaangażowanym w akcję pracownikom urzędu.

Na koniec gorące podziękowania dla klubowiczów, którzy tak licznie wsparli akcję, pomagali w jej realizacji, a także firmom: Polfa Tarchomin, Cukiernie Putka, Pracownia Kuncer, Kultowe Zapiekanki, Dan Vita za wsparcie i przekazanie przepysznych ciasteczek, wypieków, zapiekanek oraz napoi.

Zapraszamy na kolejne akcje-już wkrótce…

Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy KRP Warszawa VI

Autor wpisu